Поръчай онлайн или позвъни на : 0887 558 884

•

Волейбол

България на 42 място в класацията на ФИВБ

От дата: 21-11-2011 г.

Българският женски нацоинален отбор заема 42-ро място в световната ранглиснта по волейбол. Нашите момичета сспечелиха преди седмица предквалификацията за олипийските игри, но въпреки това останаха едва на 42-ро място в класацията на ФИВБ с 12 точки в акт

прочети новината

България ще се изправи срещу Полша и Русия

От дата: 14-11-2011 г.

Полша, Русия, Турция, Хърватия и Сърбия са пет от съперниците на българския национален отбор по волейбол за жени в олимпийската квалификация за Лондон 2012, която ще се проведе през май в Истанбул. Заедно с България в решителния турнир ще участват общо ос

Българките оглавиха "В" група

От дата: 10-11-2011 г.

Българският женски национален отбор по волейбол победи тима на Азербайджан с 3:2 гейма в третия предквалификационен турнир за Олимпийските игри през 2012 г. С победата си "лъвиците" си гарантираха първото място в група В. Те наделяха с 25:18, 19:25, 25:1

Нова загуба за Конра Елиор

От дата: 01-11-2011 г.

Копра Елиор (Пиаченца) загуби много драматично с 2:3 (27:25, 25:21, 23:25, 22:25, 12:15) като гост от Андреоли (Латина) в среща от шестия кръг на италианското волейболно първенство. В състава на отбора са българските национали Владимир Николов и Андрей Ж

Матей Казийски - топреализатор!

От дата: 25-10-2011 г.

Воденият от българския национален селекционер Радостин Стойчев Итас Диатек Тренто спечели като домакин срещу Рисорсес (Сан Джустино) с 3:0 (25:20, 25:17, 25:20) гейма в среща от петия кръг на мъжкото първенство на Италия. Матей Казийски стана топреализат

Матей Казийски - най-резултатен. Тренто отново на финал!

От дата: 14-10-2011 г.

След победата си над Зенит (Казан) с 3:1 гейма (25:22, 25:21, 19:25, 25:14) Тренто се класира за финала на Световното клубно първенство по волейбол за мъже за трета поредна година. Матей Казийски се оказа най- резултатния играч по време на мача.Той отбел

Трентино спечели и последната си среща от груповата фаза на Световното

От дата: 13-10-2011 г.

Отборът на Итас Диатек Трентино спечели и последната си среща от груповата фаза на Световното клубно първенство по волейбол за мъже в Доха, след като победи СЕСИ-СП (Бразилия) с 1:3 гейма (18:25, 25:23, 25:23, 25:21). Страхотен мач за миналогодишните шам

Волейс Ботроп записаха втора загуба в Германия

От дата: 11-10-2011 г.

Волейс Ботроп записа втора загуба във втория си мач от новия сезон в германската Бундеслига. Посрещачът Иван Колев стана втори по резултатност за отбора при домакинското поражение с 2:3 (21:25, 13:25, 25:19, 25:22, 13:15) срещу Гота. Бившият състезате

Полша и Русия получиха "уайлд кард" за Световната купа

От дата: 06-10-2011 г.

Националните волейболни отбори на Полша и Русия официално получиха "уайлд кард" за участие в Световната купа 2011 в Япония (20 ноември - 4 декември) от Международната федерация по волейбол (FIVB). Решението е взето съвместно от FIVB, Японската волейболна

Сърбия стана еврошампион по волейбол и при жените

От дата: 03-10-2011 г.

Сърбия триумфира с европейската титла по волейбол при жените пред своя публика в Белград. На финала на шампионата на Стария континент сръбкините надиграха Германия с 3:2 гейма - 16:25, 25:20, 19:25, 25:20, 15:9 и зарадваха около 9000 зрители в белградска

Сърбия е новият Еврошампион по волейбол

От дата: 19-09-2011 г.

Сърбия разби с 3:1 гейма Италия (17:25, 25:20, 25:23, 26:24) и стана еврошампион по волейбол. Това е втора титла за западните ни съседи, след като те триумфираха и през 2001 г. Италианците превъзхождаха сърбите във всички статистически елементи от играта

Българският волейболен отбор се класира на 1/4 финал на Европейското

От дата: 15-09-2011 г.

Българският национален отбор по волейбол победи Естония с 3:0 и продължава напред на Европейското първенство, което се провежда в Чехия и Австрия. Възпитаниците на Радо Стойчев не оставиха никакво съмнение кой е по-добрият отбор и спечелиха трите части с

Страници:   [1]  2  3  4   следваща