Поръчай онлайн или позвъни на : 0887 558 884

•

Зимни спортове

Владимир Зографски мина квалификацията от Световната купа по ски скокове

От дата: 09-12-2011 г.

Българинът Владимир Зографски преодоля квалификациите в старта от Световната купа по ски скокове на голямата шанца в чешкия зимен център Харахов. 18-годишният Зографски постигна 120,5 метра и събра 103,7 точки, с което се нареди на 20-о място. За първия

прочети новината

Линдзи Вон спечели старта в Бийвър Крийк

От дата: 08-12-2011 г.

Американката Линдзи Вон записа пета победа за сезона, след като спечели супергигантския слалом за жени в Бийвър Крийк, кръг от Световната купа по ски-алпийски дисциплини. Вон финишира за време 1:10,68 минута и изпревари с 0,37 секунди втората Фабиен Суте

Управата на БФС смъмри Владимир Зографски

От дата: 07-12-2011 г.

Управителният съвет (УС) на Българската федерация по ски (БФС) обърна внимание на скачача Владимир Зографски и баща му Емил Зографски - негов треньор, за нарушени правила и процедури по отношение подготовката на екипировката за състезания, тъй като само т

Уинипег записа първа победа за сезона

От дата: 18-10-2011 г.

Уинипег спечели пръва победа в сезона на Националната Хокейна Лига на САЩ и Канада (НХЛ), след като победи Питсбърг с 2:1.Тази победа е и първата от 1996 г. насам за отбора на Джетс,след като оригиналния отбор се премести във Финикс. Наследилия лиценза н

Капитанът на Питсбърг Сидни Кросби ще пропусне старта на сезона

От дата: 05-10-2011 г.

Капитанът на Питсбърг Сидни Кросби ще пропусне старта на сезона в Националната хокейна лига. Нападателят няма да бъде на разположение на старши треньора Дан Байлсма най-малко в първата седмица от новата кампания, която стартира на 6 октомври. Така Кросб

Зографски с четвърто място

От дата: 31-08-2011 г.

Българинът Владимир Зографски завърши четвърти в състезанието от лятната верига Гран При по ски-скокове на голяма шанца в Алмати (Казахстан). Зографски направи скокове от 121 и 132,5 метра и с 248,6 точки зае четвърта позиция. Словения спечели двойна п

Владимир Зографски завърши на пето място

От дата: 21-07-2011 г.

Българинът Владимир Зографски завърши на пето място в състезанието от лятната верига Гран при по ски скокове в полския курорт Шчирк. Зографски преодоля 105,5 метра при първия си опит и 96,0 метра при втория. Така той събра събра 242,5 точки, с което разд

Нов връх в кариерата на Александра Жекова

От дата: 25-03-2011 г.

Александра Жекова достигна нов връх в кариерата си и завоюва първата си победа за Световната купа по сноуборд. 23-годишната софиянка триумфира в бордъркроса в зимния център Ароза (Швейцария). Това е първата победа на България в стартовете за Световната к

Мария Киркова - победител в първия гигантски слалом в Пампорово

От дата: 11-03-2011 г.

Мария Киркова спечели първия гигантски слалом от календара на Международната федерация по ски (ФИС) за купа Пампорово. На писта "Стената" пред хижа "Студенец" софиянката финишира с общо време от двата манша от 2:03,65 минути. Втора е Силвия Маджарска с 2

Марио Мат спечели слалома от Световната купа по ски-алпийски дисциплини в Банско

От дата: 28-02-2011 г.

Двукратният световен шампион Марио Мат (Австрия) спечели слалома от Световната купа по ски-алпийски дисциплини за мъже в пиринския курорт Банско. 31-годишният австриец записа първи успех от почти две години насам. Мат, който беше лидер след първия манш с

Старт на световната купа по ски в Банско

От дата: 25-02-2011 г.

Този уикенд гостите на най-добрия ни ски-курорт Банско ще могат да видят наживо някои от най-големите звезди в ски спорта. Надпреварата започва в събота и ще включва слалом и суперкомбинация. Четирима световни шампиони от първенството в Гармиш-Партенкир

България с 11-то място на световното първенство по ски-алпийски дисциплини

От дата: 15-02-2011 г.

23-годишният Георгиев беше 15-и след спускането с време 2:02.74 минути, но в слалома от втория манш успя да навакса още четири места и финишира за 2:58.86 минути. Така Георги Георгиев завърши наизключително престижното11-о място в суперкомбинацията на с

Страници:   [1]  2   следваща