Поръчай онлайн или позвъни на : 0887 558 884

•

Формула 1

Ред Бул: "Идиот, ти успя!"

От дата: 19-10-2011 г.

Тези думи се чуха в радиокомуникацита между екипът на ред Бул и Себастиан Фетел, по време на "Гранд При" на Корея миналата неделя. Двукратния световен шампион, който спечели надпреварата призна за свой гаф, направен в края й.Той е пренебрегнал указанието

прочети новината

Шумахер отново първи

От дата: 14-10-2011 г.

Дори и в условията на морка писта седемкратният Световен шампион Михаел Шумахер оглави класирането на първата от свободните тренировки от Гран при на Корея. Въпреки проливния дъжд в началото, той успя да премине обиколката на пистата "Йеонгам" за 2:02.78

Себастиан Фетел шампион във Ф1 за втори път

От дата: 12-10-2011 г.

Себастиан Фетел триумфира за втора поредна година с титлата във Формула 1, след като завърши трети в Гран при на Япония и така спечели нужната му точка. Германецът счупи още един рекорд и се превърна в най-младия двукратен шампион в историята. Победата

Бътън беше най-бърз в първата тренировка

От дата: 07-10-2011 г.

Британецът Дженсън Бътън беше най-бърз в първата свободна тренировка на пистата Сузука преди старта за Голямата награда на Япония във Формула 1. Бътън беше единственият пилот, който стартира между двамата представители на Ред Бул - Себастиан Фетел, който

Себастиан Фетел постигна първата си победа в Гран при на Монако

От дата: 30-05-2011 г.

Себастиан Фетел постигна първата си победа в Гран при на Монако. Световният шампион бе на път да отстъпи първата позиция в последните обиколки на легендарното състезание. Пилотът на Ред Бул имаше значително по-слабо темпо от това на преследващите го Ферн

Алонсо № 1 във втората тренировка

От дата: 27-05-2011 г.

Фернандо Алонсо с Ферари бе най-бърз във втората свободна тренировка преди Гран при на Монако, кръг от световния шампионат във Формула 1. Испанецът, който е двукратен световен шампион и двукратен победител в състезанието в Монако, завъртя обиколка за 1:15

Себастиен Льоб спечели Рали Мексико

От дата: 07-03-2011 г.

Настоящият шампион в Световния рали шампионат Себастиен Льоб спечели Рали Мексико - втори кръг от сезона. Льоб финишира на първо място със своя Ситроен за време 3:53:17,0 часа, следван от Мико Хирвонен с Форд Фиеста - на 1:38.4 минути изоставане и Яри-Ма

Фелипе Маса даде най-добро време

От дата: 22-02-2011 г.

Пилотът на Ферари Фелипе Маса бе най-бърз в последния ден на тестовете край Барселона. Бразилският пилот на "Ферари" направи две излизания с нови гуми и подобри най-добрите времена на Марк Уебър с Ред Бул и Себастиен Буеми от Торо Росо. Мерцедес се пред

Кубица пострада при катастрофа

От дата: 07-02-2011 г.

Пилотът на Лотус Рено Роберт Кубица катастрофира тежко по време на рали "Ronde di Andora", което се провежда в северна Италия. Кубица шофира "Шкода Фабиа", която излeзe от пътя и се удари в стената на църква. Пилотът се заби със страховита скорост в сгра

Себастиан Фетел - най-бърз

От дата: 02-02-2011 г.

В следобедните изпитания на първия ден от предсезонните тренировки най-доброто време постигна действащият световен шампион Себастиан Фетел след като преди обяд най-бърз беше Фернандо Алонсо със своето Ферари F150 Германецът завъртя най-бързата обиколка

Промени във Формула 1

От дата: 15-12-2010 г.

Международната автомобилна федерация прие някои промени в правилника на Формула 1, които влизат в сила още от 2011 година. Някои от отменените през годините правила се завръщат, някои нововъведения от последните сезони се забраняват, а други се връщат

"Лотус" ще започне новата кампания във Формула 1 без КЕРС

От дата: 06-12-2010 г.

Тимът на "Лотус" ще стартира новия сезон без система КЕРС. Собственикът на отбора Тони Фернандес заяви, че отборът му е имал добра причина да не включи системата в разработката на своя болид, но другата иновация - подвижното задно крило, със сигурност щ

Страници:   [1]  2   следваща