Поръчай онлайн или позвъни на : 0887 558 884

•

Шах

Български успех в Пекин

От дата: 14-12-2011 г.

С български успех завърши втората част от шахматната програма за Световните игри по интелектуални спортове в Пекин Блиц. Бившата световна шампионка Антоанета Стефанова е втора в блиц турнира с 9,5 точки от 14 възможни. Българката направи изключително

прочети новината

Гросмайстор А. Стефанова постигна първа победа

От дата: 13-10-2011 г.

Антоанета Стефанова постигна първа победа на турнира от веригата Гран При по шахмат за жени в руския град Налчик. В петия кръг гросмайсторката ще играе с белите фигури срещу Алиса Галямова. Лидерка в класирането с пълен актив от 4,0 точки е китайката Сюе

Руският гросмайстор спечели турнира за Световната купа по шахмат

От дата: 20-09-2011 г.

Пьотр Свидлер спечели турнира за Световната купа по шахмат в Ханти-Мансийск. На финала на турнира Свидлер (16-ти в световната ранглиста), победи с 2,5:1,5 сънародника си Александър Гришчук (девето място). Така и двамата финалисти си осигуриха участие в

Стефанова с втора поредна победа

От дата: 12-08-2011 г.

Гросмайстор Антоанета Стефанова постигна втора поредна победа на силния турнир по шахмат за жени от веригата Гран При в руския град Ростов на Дон с награден фонд 40 хиляди евро. В партия от осмия кръг бившата световна и европейска шампионка надигра Екате

Нашият гросмайсор с първа победа в Ростов

От дата: 10-08-2011 г.

Гросмайстор Антоанета Стефанова постигна първа победа на силния турнир по шахмат за жени от веригата Гран При в руския град Ростов на Дон. В партия от седмия кръг бившата световна европейска шампионка надигра Елина Даниелиан (Армения) с черните фигури на

Стефанова с четвърто реми

От дата: 08-08-2011 г.

Гросмайстор Антоанета Стефанова постигна реми на 68-ия ход срещу Ана Музичук (Словения) в партия от петия кръг на силния турнир по шахмат за жени от веригата Гран При в руския град Ростов на Дон. Бившата световна европейска шампионка игра с черните фигур

Антоанета Стефанова със загуба

От дата: 05-08-2011 г.

Гросмайстор Антоанета Стефанова допусна първо поражение на силния турнир по шахмат за жени от веригата Гран При в руския град Ростов на Дон. Бившата световна европейска шампионка загуби с черните фигури на 29-ия ход от Алиса Галямова (Русия). Така Стефа

Антоанета Стефанова е европейска вицешампионка

От дата: 01-06-2011 г.

Антоанета Стефанова спечели сребърен медал на Европейското първенство по шахмат за жени в Тбилиси, а титлата завоюва литовката Виктория Чмилите. Всички възлови партии от заключителния 11-и кръг днес приключиха с реми, като Стефанова си подели точката с а

150 шахматисти ще си оспорват купата "Търновска царица"

От дата: 29-04-2011 г.

Над 150 участници се очакват за поредното 14-о издание на шахматния турнир за купата на България "Търновска царица", който стартира от днес във Велико Търново. Надпреварата се организира за първи път от Шахматен клуб "Етър" с подкрепата на Община В. Тъ

Веселин Топалов завърши с победа на турнира в Нанцзин

От дата: 01-11-2010 г.

Бившият световен шампион Веселин Топалов (България) завърши с победа на големия шахматен турнир в китайския град Нанцзин. Топалов, който бе с черните фигури, победи на 41-ия ход Ван Юе (Китай). В останалите две партии Вишванатан Ананд (Индия) победи Ет