Поръчай онлайн или позвъни на : 0887 558 884

•

Борба

Станка Златева спечели "Спортист на годината" за трети път

От дата: 20-12-2011 г.

Станка Златева е спортист номер едно на България за 2011 година. Най-добрата ни състезателка в борбата спечели приза за втора поредна година. Тя не остави и най-малка пролука за конкуренцията, като спечели анкетата с 1246 точки. Станка заслужи трофея зара

прочети новината

Елис Гури бе избран за номер 1 в борбата тази година

От дата: 15-12-2011 г.

Световният шампион Елис Гури бе избран за номер 1 на 2011-а от БФБорба, а Симеон Щерев за поредна година е най-добрият треньор. През тази година Гури спечели световната титла в категория до 96 кг класически стил в Истанбул и взе бронз от европейското пър

Сатнка Златева със сребро в Лондон

От дата: 13-12-2011 г.

Станка Златева спечели сребърен медал на турнира по борба в Лондон, който бе тест за олимпийските игри в британската столица догодина. На финала при 72-килограмовите петкратната световна и европейска шампионка отстъпи на рускинята Екатерина Букина с 0:2

Елис Гури в "Залата на славата"

От дата: 07-12-2011 г.

И ликът на световния шампион в класическия стил Елис Гури изгря в "Залата на славата" на българската борба в комплекс "Диана". На първенството на планетата в Истанбул през септември натурализираният у нас албанец стъпи на най-високото стъпало в категория

Треньорите доволни от бронза

От дата: 16-11-2011 г.

Треньорите на класическата и свободната борба - Братан Ценов и Симеон Щерев, изразиха задоволство от представянето на националите на европейската отборна купа в Москва. Двамата треньори бяха единодушни, че са доволни от представянето на нашите момчета в

Премии за световните титли

От дата: 31-10-2011 г.

Станка Златева и Елис Гури се сдобиха с премии на стойност 20 000 лв. отпуснати от Корпоративна търговска банка, като паричен стимул за световните си титли, по инициативата си "Голям чек". Двамата спечелиха световни титли в свободната и класическата борб

Симеон Щерев е треньор № 1

От дата: 20-10-2011 г.

Наставникът на Станка Златева бе обявен за треньор № 1 в света за годината на женската борба.Класицията на Международната федерация (ФИЛА) се прави за първи път от Техническия комитет на ФИЛА. Щерев бе предпочетен пред японския си колега, треньор на 8-кр

Станка Златева - световен шампион по борба!

От дата: 17-09-2011 г.

Станка Златева спечели петата си световна титла по борба за жени в кат. 72 кг, след като победи рускинята Екатерина Букина с 2:0 части (2:0, 2:1) във финала на надпреварата в Истанбул (Турция). Други спортни успехи: * спортист номер 1 на Балканите за

Станка Златева и Радослав Великов стигнаха до финал

От дата: 16-09-2011 г.

Станка Златева и Радослав Великов стигнаха до финал на Световното първенство по борба в Истанбул и така спечелиха две квоти за олимпийските игри в Лондон. В кат. до 72 кг Златното момиче записа победи срещу Агниешка Виезжак (Полша) с 2:0 (1:0, 1:0), срещ

Втори медал за България от "Мондиал 2011"

От дата: 14-09-2011 г.

Иво Ангелов взе бронз при 60-килограмовите на световното по класическа борба в Истанбул. Европейският вицешампион надви Луис Лиендо (Венецуела) с 2:0 части (2:0, 3:0). В репешажите Ангелов записа още две победи - срещу Карел Екстрьом (Дания) и Руслан Тум

Златен медал за България в борбата

От дата: 13-09-2011 г.

Елис Гури спечели златен медал за България още в първия ден на Световното първенство по борба в Истанбул в категория до 96 килограма в класическия стил. На финала албанецът, който спечели и квота за Олимпийските игри Лондон 2012, победи шведа Джими Лидбе

Янакиев аут от световното по борба в Истанбул

От дата: 09-09-2011 г.

Световният шампион по борба в класическия стил Явор Янакиев отпадна от състава на България за световното първенство в Истанбул. Треньорският ни щаб прецени, че травмата на бронзовия олимпийски медалист е по-сериозна и той няма да може да участва пълноцен

Страници:   [1]  2   следваща