Поръчай онлайн или позвъни на : 0887 558 884

•

Бодибилдинг

Биляна Йотовска спечели две фитнес отличия за България на състезание по бодибилдинг в USA

От дата: 21-10-2015 г.

Биляна Йотовска спечели две награди на престижното състезание "NPC Southeastern USA cup", което се провежда във Флорида. Моделът се класира първа в категорията "Bikini novice open" и втора в категорията "Bikini D class/+172sm" по време на първото си състе

прочети новината

Доминик Мауро е новия член на Комисията

От дата: 22-12-2011 г.

Доминик Мауро (мускулна Insider), динамичен журналист и служителе бодибилдинг федерацията на Канада, е бил присъединен към IFBB Комисията за прессъобщенията.Снимки и подробна информация за пресъединяването на Доменик към Комисията в Северна Америка се оча

Световното първество и Конгрес на IFBB 2012 ще се проведе в Еквадор

От дата: 21-12-2011 г.

Все още много скорошен, невероятен бе конгреса и Световното първенство в Мумбай, Индия, той постави рекорд за участие на спортисти и много оригинална организация в Финали на Спортен комплекс – стадион “Andheri”. IFBB е вече работи в тясн

Русия с нов анти-допинг закон

От дата: 19-12-2011 г.

Президентът Дмитрий Медведев подписа Федералния закон за изменение на закона за физическата култура и спорта в Руската федерация. Предложеният от правителството Закон определя, административно-наказателната отговорност при нарушаване на законите за предот

Роб Уилкинс е назначен за личен асистент

Роб Уилкинс бе назначен, като личен асистент на президента на IFBB по време на последния IFBB World Congress в Мумбай. Той трябва да помага на д-р Сантоя да съблюдават тежкия дневен ред (изпълнението на IFBB задължения, който се връчват от инж. д-р Адел Ф

Румънската бодибилдинг федерация с нова дисциплинарна комисия

От дата: 16-12-2011 г.

Даниел Опреа, на снимката с президента Сантоня, който е отличен служител на IFBB Румъния. Той е военен офицер и правен съветник в Министерството на отбраната, е назначен за Шеф на Дисциплинарната комисия в румънската бодибилдинг федерация. Национални д

Константин Паскалев номиниран за "Спортист на годината"

От дата: 15-12-2011 г.

Състезателят по Класически културизъм и шампион Константин Паскалев е номиниран за "Спортист на годината". Културизъм стана толкова популярен, че навлиза в област, традиционно "запазени" за олимпийски спортове."Паскалев е нарушил статуквото на олимпийскит

Словашката бодибилдинг и фитнес федерация с нов президент

От дата: 14-12-2011 г.

Д-р. Милан Чех е новиятпрезидент на СЛовашката бодибилдинг и фитнес федерация. Д-р. Чех зае поста на президент тази година от основателят и Михаел Чапла, който след многжесто успешни години на чело на федерацията се пенсионира. Чех е също така член на E

IFBB първо Световно първенство в Атлетик Фитнес

От дата: 05-12-2011 г.

В Талин, Естония се проведе първото събитие на Атлетик Фитнес в IFBB, организиранo от Арнолд Токо. Новата мнасока, представена в Талин, впечатли много президента Саянтоня , a и всички на IFBB членовете на Изпълнителния съвет, присъстващи в Талин. Събитиет

IFBB JUNIORS AND MASTERS CHAMPIONSHIPS

От дата: 28-11-2011 г.

2011 IFBB Сваетовното фитнес първенство Junior и Master Fitness championship ще се проведе идният уикенд в испанския средиземноморски спа курорт на Санта Сузана. Няколко световни първенства за жени са били проведени там, но за първи път курорта ще бъде до

Българин - абсолютен европейски шампион

От дата: 22-11-2011 г.

Българинът Константин Паскалев спечели европейска титла в категория до 171 см. и абсолютната титла в класическия културизъм от шампионата на Стария континент, който се провежда в зала 1 на НДК. В стартиралото в неделя Европейско първенство по културизъм

Завърши 2011 WORLD MEN’S CHAMPIONSHIPS

От дата: 09-11-2011 г.

Завърши съсъстезанието 2011 WORLD MEN’S CHAMPIONSHIPS. След успорвана борба победителите са следните: Категория 60 кг. Sk MUSTAQUE - трето място Wanbung CHO - второ място Kyeong Mo PARK - първо място Категория 65 кг. Satar Aboal Rwud - трето м

Страници:   [1]  2  3   следваща