Поръчай онлайн или позвъни на : 0887 558 884

•

Други

Дрифт състезание на летище „Стара Загора“ ще открие автомобилната 2016

От дата: 27-03-2016 г.

Топ пилотите на дрифт дисциплината от цялата страна пристигат в Стара Загора за първото състезание за 2016г. в последния уикенд на март. Арена на шоуто ще е летището в града ни. АСК Стара Загора и местният Ретро клуб организират атрактивното дрифт шоу. Ще

прочети новината

Международен Ден на Балета

От дата: 29-04-2013 г.

Днес е Международният ден на балета. През 1982 г. по инициатива на Международния театрален институт е взето решение 29 април да бъде обявен за Международен ден на балета. На този ден през 1727 г. е роден великият френски балетмайстор Жан-Жорж Новер (по

23 април - Световна нощ на книгата

От дата: 22-04-2013 г.

Регионална библиотека „Захарий Княжески" Стара Загора се включва в „Световната нощ на книгата“ . На 23 април от 19:00 до 00:00 часа в залите на библиотеката може да размените книга. За целта донесете ваша книга и вземете друга в замяна.

Мая Иванова спечели бронз от Европейското по вдигане на тежести

От дата: 10-04-2013 г.

Мая Иванова спечели бронзов медал за България от Европейското първенство по вдигане на тежести, което се провежда в Тирана. Националката ни спечели отличието в категория до 53 килограма. При изхвърлянето Мая Иванова постигна резултат от 81 килограма, а п

Завърши грапинг уикенда в София

От дата: 19-12-2011 г.

На 17-ти декември се проведе състезанието по бразилско жиу-житцу Bulgarian Open, организирано от Българската федерация по бразилско жиу-житцу (БФБЖЖ) и клуб Real Pain. Баскетболната зала на Националната спортна академия (НСА) събра многобройни зрители и н

Христо Христов с 3 медала от Emirates Super Cup 2011

От дата: 05-12-2011 г.

Президентът на клуб Real Pain, Христо Христов, спечели три медала (бронзов медал в категорията до 100 килограма без ги, сребърен – с ги, като във финала загуби от дагестанеца Кханмагомед Каримов, както и бронзово отличие в абсолютната категория.) в

Emirates super cup 2011 ще се проведе в Абу Даби

От дата: 25-11-2011 г.

Състезанието по бразилско жиу-житцу Emirates Super Cup 2011 ще се проведе то 24-ти до 26-ти ноември в Абу Даби. Срещите ще въдат проведени в следната последователност: 24-ти - деца 25-ти - срещи без ги 26-ти - срещи с ги Общият награден фонд е близо

Девет български национала на световно по кико бокс

От дата: 22-11-2011 г.

Девет български кикбоксьори ще участват на световното първенство в стиловете фулконтакт и семи контакт. Националите ни заминаха вчера за ДУблин, а битките започват от днес. Четирима наши бойци ще ни представляват в двубоите по регламента на фулконтакт, а

Бехдад Салимикордасиаби - световен шампион

От дата: 14-11-2011 г.

Бехдад Салимикордасиаби (Иран) стана световен шампион по вдигане на тежести за мъже в категория над 105 килограма с резултат 464 килограма в двубоя и нов световен рекорд в изхвърлянето - 214 килограма. Салимикордасиаби подобри рекорда на сънародника си Х

Световна титла за Лю Сяочжън до 77 кг

От дата: 11-11-2011 г.

Китаецът Лю Сяочжън спечели световната титла в категория до 77 кг на първенството в Париж. Лю постигна постижение от 375 кг , като първо изхрърли 170 кг, а при вторият опит дигна 206 кг. 27-годишният китаец е и световен рекордьор в тази категория с двуб

MuayThai Premier League

От дата: 07-11-2011 г.

Вчера се проведе третото събитие на MuayThai Premier League , проведено в Хага, Холандия. На галавечерта, като и двете от предходните две събития на MPL взеха участие едни от най-добрите състезатели по муай-тай в света, както и набиращите скорост млади та

България участва с 13 състезатели на световното първенство по фехтовка

От дата: 11-10-2011 г.

България участва с 13 състезатели на световното първенство по фехтовка в италианския град Катания. Маргарита Чомакова записа 3 победи и 2 загуби в своята предварителна група, по този начин преодоля квалификациите и се класира за втория кръг на елиминац

Страници:   [1]  2  3   следваща