Поръчай онлайн или позвъни на : 0887 558 884

•

Матей Казийски - топреализатор!

От дата: 25-10-2011 г.

Воденият от българския национален селекционер Радостин Стойчев Итас Диатек Тренто спечели като домакин срещу Рисорсес (Сан Джустино) с 3:0 (25:20, 25:17, 25:20) гейма в среща от петия кръг на мъжкото първенство на Италия.

Матей Казийски стана топреализатор за отбора си, след като записа 17 точки.

Цветан Соколов бе в групата за двубоя, но не игра. В "българския" сблъсък Копра Елиор (Пиченца) победи Тоно Калипо (Вибо Валентия) с 3:2 (23:25, 25:16, 25:22, 17:25, 15:7) гейма.

Във състава на домакините бяха четирима българи, като най- резултатен се оказа капитана на Националния ни отбор Владимир Николов с 23 точки.

Христо Златанов добави 14 точки, Андрей Жеков записа 1 точка, а Николай Пенчев влезе като резерва в четвъртия гейм.

Николай Николов отбеляза 8 точки за Тоно Калипо, а Валентин Братоев остана на скамейката.

В друг мач от кръга с българско участие Падуа загуби от Модена с 2:3 (25:19, 19:25, 25:23, 29:31, 15:17) гейма.

Виктор Йосифов отбеляза 17 точки, най- резултатен за отбора се оказа Венцислав Симеонов с 24 точки.