Поръчай онлайн или позвъни на : 0887 558 884

•

Черноморец с 25 точки

От дата: 28-10-2011 г.

Черноморец спечели поредна важна победа този сезон и се изравнява по точки с лидерите ЦСКА и ЛУдогорец, който са с мач по малко.

"Акулите" спечелиха домакинския мач срещу Миньор с 1:0.

Единственото попадение отбеляза Анеси преди почивката. Той се разписа в 44-ата минута.

Момчетата на Димитър Димитров-Херо започаха мача спокойно, като най- активни отново бяха чужденците Жужу, Асис и Анеси, които затормозиха вратаря на Миньор - Иван Чворович, но успяха да реализират едва малко преди почивката.

Тогава Асис проби по левия фланг и центрира към Анеси, който засече топката, тя рикошира в дясната греда и се озова в мрежата зад Чворович за 1:0.

За миньорци най-опасен за пореден път беше Крум Бибишков, но усилията му не донесоха до гол пред Стоян Колев.

През втората част от мача темпото намаля и ситуациите пред двете врати намаляха драстично. Отново чужденците в състава на Херо правеха разликата, но този път рядко се озоваваха пред вратаря на Миньор.

Шансове за положения от страна на Миньор имаха Бибишков, Евертон Джилио-Том и Костадин Марков, но Стоян Колев се справи.

Миньор остана на 9-та позиция с актив от 12 точки.