Поръчай онлайн или позвъни на : 0887 558 884

•

Монтегранаро загуби гостуването си на Варезе

От дата: 17-10-2011 г.

Българския баскетболен национал Деян Иванов изграещ в италианския отбор Монтегранаро записа загуба във втория кръг на италианското първенство.Отборът загуби гостуването си от Варезе с 88:101 точки.

Българинът излезе като титуляр и игра в продължение на 29 минути, записвайки в актива си 12 точки,1 асистенция и 8 борби.

Джъстин Хърт с 19 точки се оказа най- резултатен за отбора на победителите,а за Монтегранаро-Иван Зоровски с 18 точки.

В женската втора девизия Мерчеде Алгеро, с Радостина Славова записа победа като гост на Борготаро с 66:59 точки. Сънародничката ни записа 24 минути игра, като титуляр и реализира 16 точки и спечели 8 борби.

Другата българка Анна Римпова играеща в същатата девизия в Сернавимар Мергера падна като домакин с 51:64 точки срещу Васали Вигарано.Тя игра 26 минути, като титуляр и завърши с 18 точки и 7 борби.