Поръчай онлайн или позвъни на : 0887 558 884

•

“Берое” е на полуфинал за Купата

От дата: 04-04-2013 г.

“Берое” победи с 3:1 “Пирин” (Гоце Делчев) в четвъртфинална среща реванш от турнира за Купата на България.Срещата се игра при много тежък терен в Гоце Делчев, след като цял ден преди мача валя дъжд и се бяха образували множество локви. “Зелените” поведоха с 2:0 още до почивката след голове на Елио Мартинс в 19-ата и Георги Андонов в 45-ата минута, като имаха и редица шансове за още попадения. През второто полувреме, малко след като влезе в игра, Игор Джоман покачи на 3:0, а в 73-ата минута Веселин Марчев вкара почетния гол за “Пирин”. Жребият за следващата фаза на турнира е днес, а два от съперниците вече са ясни – “Локомотив” (София) и “Славия”.

Жребият ще бъде теглен в Пресклуб “България” на Националния стадион “Васил Левски”. Полуфиналните срещи ще се играят на 17 и 24 април 2013 г.

Следващият мач на “Берое” е на 07.04.2013 от 16:00 часа на ст. “Георги Аспарухов” в София срещу “Левски”.